18.12.2015
Hotel Continental

Osmá PechaKucha Night se po dvou předchozích zastávkách v opuštěných domech vrátila zpět do centra lázeňského města. V sálu hotelu Continental se v pátek 18.12. představilo 11 prezentujících. Novinkou bylo nejen promítání dvou videoklipů svázaných s dvěma účinkujícími, ale také Fresh formát 10x10, ve kterém se diváci seznámili se vznikajícím filmovým festivalem, který se uskuteční na začátku září právě v Mariánských Lázních.

Během večera vystoupili:

CHAOS©MPANY
PETR KLÍMA
DVOŘÁK+GOGOLÁK+GRASSE
ELEGANTNÍ ČESKO
HELENA SEQUENS a ADAM STANKO
ANCHE VODRÁŽKOVÁ
CHYBÍK & KRIŠTOF ARCHITECTS
LESS } MORE
MARIENBAD FILM z.s.
ŠTĚPÁN FOK VODRÁŽKA
KITTCHEN

 

KDsvihakml

 

PechaKucha is devised and shared by Klein Dytham architecture 
Projekt je realizován za finanční podpory města Mariánské Lázně