17.06.2016
Městské divadlo

Dne 17. června 2016 se Městském divadle v Mariánských Lázní odehrála jubilejní desátá PechaKucha Night. Večery prezentací 20x20 organizujeme pravidelně již od roku 2014. Večer nabitý umělci a kreativci se ve městě stal tedy již tradiční událostí, která přitahuje nejen místní.

Plakát a design desáte výroční PechaKucha Night zpracoval Pavel Fuksa - bývalý prezentující, světově známý ilustrátor, designér a velký fanoušek spolku švihák. Afterpárty roztočila DJ Anche Er (rovněž bývalá prezentující).


01 Luhovaný Vincent / Magdalena Petráková
02 MAK / mobilní architektonická kancelář / Adam Wlazel a Kateřina Vídenová
03 Štěpánka Bláhovcová
04 Rekonstrukce Státu / Lukáš Kraus
05 La Femme Mimi
06 Milan Cais
07 Viktorie Beldová
08 Roman Černík
09 Forma Fatal / Dagmar Štepánová, Katarína Varsová
10 Radim Špaček
11 Marienbad Film Festival / Zuzana Stejskalová

Přehrát prezentace na

KDsvihakml

 

PechaKucha is devised and shared by Klein Dytham architecture 
Projekt je realizován za finanční podpory města Mariánské Lázně