14.09.2018
KINONEKINO, Planá u Mariánských Lázní

Další večer prezentací 20x20 v Mariánských Lázních. Tentokrát přímo v Kulturním centru v Domě Chopin. 

V pátek 14.09.18 měli možnost pravidelní návštěvníci oblíbených večerů prezentací osobností ze všech různých oborů navštívit nově vzniklý kulturní prostor v Plané KINONEKINO. Původní objekt kina na náměstí v Plané nedaleko Tachova prošel rozsáhlou rekonstrukcí, za kterou stojí studio XTOPIX spolupracující s Ing. Arch. Simonou Ledvinkovou.

Během večera vystoupili:

01 Ondřej Homola
02 MARY C
03 Bohouš Pospíšil
04 Ladis Pachmuch
05 Jiří Zábran
06 H:o)nza Vojtko
07 Toy Box
08 Jana Bitterová a Ian Biscoe
09 Ondřej Mašek
10 Vítek Maštalíř

01

KDsvihakml

 

PechaKucha is devised and shared by Klein Dytham architecture 
Projekt je realizován za finanční podpory města Mariánské Lázně